Лікування під час вагітності

Поговоріть з вашим лікарем перед тим, як приймати будь-які ліки. Кожна вагітність відрізняється. Використовуйте поради в цьому розділі в якості відправної точки для обговорення з лікарем. Завжди виконуйте вказівки лікаря, навіть якщо вони суперечать цій інформації.
Приймайте ліки точно так, як сказано. Пропуск або додавання дози може завдати шкоди плоду.

Приймайте фолієву кислоту протягом першого триместру. Запитайте вашого лікаря про порекомендоване дозування, типово близько 5 мг/день. Це може позитивно позначитися на розвитку нервової системи малюка, а також запобігти дефектам нервової трубки.
Розглянемо добавки заліза і кальцію в другому і третьому триместрах. Ваш лікар може порадити вам приймати добавки заліза і кальцію. Якщо ваш доктор рекомендує доповнення заліза і кальцію, то прийміть їх згідно з наступними обмеженнями:
Якщо ви страждаєте від печії, нудоти або розладів шлунка (всі з яких поширені під час вагітності), ніколи не приймайте залізо на порожній шлунок. Приймати залізо натщесерце покращує його засвоєння, але може викликати серйозні розлади шлунка.
Намагайтеся не приймати таблетки заліза і кальцію разом. Обидві молекули позитивно заряджені, і вони прагнуть конкурувати одна з одною за поглинання.
Уникайте прийому таблеток заліза після чаю або кави або вживання зелених листових овочів. Ці продукти містять таннати і фітати відповідно, які зменшують поглинання заліза в кишечнику.
Таблетки заліза можуть викликати темний стілець і запор у деяких. Збільшіть споживання клітковини (салати, фрукти, висівки і т. д.) і пийте багато води, щоб мінімізувати цей ефект.
Запитайте про пренатальні вітаміни. Ви можете знайти спеціальні доповнення, які забезпечують вітаміни і поживні речовини для плода. Навіть якщо продукт явно призначений для вагітних, зверніться до лікаря. Можливо, вам доведеться вжити певних запобіжних заходів або почекати іншої стадії вагітності.

Отримайте рецепт, щоб впоратися з ранковою нудотою. Якщо ви страждаєте від нудоти, пов’язаної з вагітністю, або подібних симптомів, ваш лікар може призначити щось, щоб допомогти. Ось кілька варіантів, які ви повинні прийняти, тільки якщо лікар схвалив:
Ацетамінофен (Тайленол) безпечний, але тільки якщо дозування схвалене вашим лікарем.
Ліки від нудоти продаються в роздріб тут на klikis.com (наприклад, Пепто-Бісмол) і  можуть бути або не бути безпечні. Поговоріть зі своїм лікарем.
У той час як Зофран іноді призначають вагітним жінкам, є недавні докази того, що він може викликати вроджені дефекти плоду.

Вам также может понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *